چگونه از استایلیست شخصی بیشترین بهره را ببریم

چگونه از استایلیست شخصی، بیشترین بهره را ببریم - والامد

استایل شخصی برای کسانی که در انتخاب لباس با مشکل مواجه می‌شوند، مانند راه‌حل نجات است. شاید این ایده که از دیگری بخواهیم برای ما خرید کند، کمی ترسناک باشد اما جزئیات کار یک استایلیست بسیار ساده است: آن‌ها معمولاً در صنعت استایل تجربه دارند؛ این تجربه شامل کار در فروشگاه، انبار یا حتی کار در شعب برندهای بزرگ مد است. پیدا کردن یک استایلیست فقط مختص ساکنان شهرهای بزرگ نیست. مؤسسات خدمات آنلاین استایل، معمولاً ارتباط‌های از راه دور دارند. آن‌ها درآمد خود را از طریق حقوق پایه و کمیسیون به دست می‌آورند و می‌دانند که ارائه بهترین خدمات به معنای کمک به مشتری برای انتخاب استایل شخصی خود اوست. اما داشتن استایلیست شخصی مانند دیگر صنایع خدماتی، هزینه‌ای دارد. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه از استایلیست شخصی بیشترین بهره را ببرید (هم ازلحاظ مالی و هم استایل).

در آغاز

چه روحیه ماجراجویانه‌ای داشته باشید و برای کار با یک استایلیست هیجان داشته باشید، چه آدم لجوجی باشید که شرط و شروط خود را داشته باشید، با ذهن باز وارد این فرایند شوید. در مکالمات پیش از خرید خود با استایلیست درباره انتظارات و علایق خود صداقت داشته باشید. این کار موجب می‌شود، شروع خوبی در این تجربه داشته باشید. اما از اینکه از حاشیه امن خود خارج شوید، نترسید.
وقتی لباس‌ها به دستتان رسید، بلافاصله درباره آن‌ها قضاوت نکنید. معمولاً از برخی آیتم‌ها فوراً خوشتان می‌آید اما برخی آیتم‌های دیگر باید در تنتان جا بیفتند. اکثر ارائه‌دهندگان این خدمات، چند روز به شما فرصت می‌دهند تا درباره خرید بالقوه خود فکر کنید.

در ادامه مسیر

پس‌ازاینکه کاملاً با این فرایند آشنا شدید، از آسایش و راحتی آن بهره ببرید. تا زمانی که یک استایلیست دارید، لازم نیست خودتان به خرید بروید.
هیچ آیتمی را که مطمئن هستید نمی‌پوشید، نگه ندارید. با این کار، هر آیتمی را که خریده‌اید حتماً می‌پوشید و بیشترین استفاده را از هزینه‌ای که بابت آن متقبل شده‌اید می‌کنید. تفاوت زیادی بین عادت کردن به آیتمی که فکر می‌کنید با سلیقه جدیدتان از آن خوشتان خواهد آمد با نگه‌داشتن آیتمی که راحت و جذاب نیست، وجود دارد.
کمی بخشنده باشید. شاید به استایلیست خود سایزی را بگویید اما آیتمی که دریافت می‌کنید به‌خوبی اندازه نباشد. باوجوداینکه استایلیست شما نهایت تلاش خود را می‌کند که شما تجربه مثبتی داشته باشید اما همه برندها سایزبندی یکسانی ندارند. بهترین روش برای جلوگیری از بروز مجدد این اشتباهات این است که دقیقاً به استایلیست خود بگویید که چرا آن آیتم را مرجوع می‌کنید – خصوصاً وقتی پای سایز در میان است. این امر به استایلیست شما کمک می‌کند که هر بار بهتر و دقیق‌تر از قبل انتخاب کند.

حرکت به جلو

درست مانند برگزارکنندگان مجالس یا دلالان معاملات ملکی، شاید به خدمات استایلیست هم برای بلندمدت نیازی نداشته باشید. اما اگر نیاز باشد مراسمی برگزار کنید یا خانه جدیدی بخرید، احتمالاً دوباره به همان فرد مراجعه خواهید کرد. همچنین می‌توانید همیشه برای مشورت یا سفارش به استایلیست مراجعه کنید. درباره تجربه‌ای که داشته‌اید صادقانه صحبت کنید و اگر تجربه باارزشی بوده است، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. یک پیشنهاد شخصی ممکن است حداقل یکی از نیازهای دوستان یا همکارانتان را تأمین کند!
استایلیست‌­های شخصی برای کمک و ارتقای دانش مشتریان در زمینه استایل شخصی در میدان هستند. و مطمئن باشید که اگر تصمیم بگیرید با آن‌ها کار نکنید، آزرده‌خاطر نخواهند شد.

خلاصه

مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه خود با استایلیست باید به یاد داشته باشید، این است که: آن‌ها علاوه بر اینکه به شما کمک می‌کنند، استایل شخصی خود را پیدا کنید موجی می‌شوند در هزینه و وقت شما هم صرفه‌جویی شود. در بسیاری از موارد، امتحان کردن این روش برای خرید لباس ریسک مالی بسیاری کمی در بر دارد. پس الآن بهترین زمان برای امتحان کردن است.

این گالری‌ها را مشاهده کنید: