کت­های چرمی زنانه را با چه لباسی ست کنیم

کت­های چرمی زنانه را با چه لباسی ست کنیم

کت­های چرمی زنانه که بدون شک هیچ گاه از مد نمی-افتند و همیشه حس جوانی را در شما برمی­انگیزند، از نظر من زیباترین نوع لباس هستند. من هیچ گاه به اندازه زمانی که متوجه شدم کت چرمی­ام خراب شده و قابل تعمیر نیست، ناراحت نشدم. در تمام روز مانند سگی گرسنه که به دنبال غذا می­گردد سرگردان بودم تا اینکه یکی از دوستانم به من اطمینان داد که می­توانیم کت دیگری تهیه کنیم. این اطمینان، افسردگی ظاهری مرا از بین برد. همین کافی بود تا مرا از لاک خود بیرون آورد و به دنبال لباس­هایی باشم تا با ان ست کنم.

وقتی به لباسی که دوست دارید دست پیدا می­کنید، می­توانید با تکنیک­های الهام­بخش مختلف آن را جذاب نشان دهید.

کت­های چرمی زنانه

مبتکر و الگوی مد

کت چرمی با شلوار نقره­ای

درست است که از موقعیت­های درام لذت می­برید ولی فکر نکنم دوست داشته باشید که ظاهری نامطبوع داشته باشید. پس بهتر است ظاهر پانک خود را کمی فریبنده کنید. بهترین روش برای این کار، افزودن کمی طلاست. یک بلوز بدن­نمای ظریف، یک جفت کفش پاشنه­دار جلوبسته، یک شلوار نیمه گشاد تا زانو، یک کیف کوچک دارای زیورآلات و اکسسوری­های تکمیلی، تنها چیزی است که برای نشان دادن جذابیت و فریبندگی خود نیاز دارید.

کت چرمی

کت چرمی

الگوی موفق و جذاب مد

کت چرمی با پیراهن آبی چین­دار

حتماً فکر می­کنید که با پوشیدن کت چرمی باید بر مرد درون خود تمرکز کنید. اشتباه می­کنید! یک پیراهن فوق­العاده زنانه (چین­دار و پف­دار و توری و غیره) با رنگی شیک و دخترانه و کت چرمی موتورسواری بپوشید. این، همان ظاهری است که همه را مجبور به توجه به شما می­کند. برای داشتن چنین ظاهری باید رفتاری متناسب با آن نیز داشته باشید.


الگوی محرک و انگیزه ­دهنده

کت چرمی با پیراهن مشکی

ترکیب چرم مشکی و رنگ قرمز قدرتی در خود نهفته دارد که می­تواند حتی عاقل­ترین مردان را نیز دیوانه کند! در شبی که می­خواهید فریبندگی درونی خود را با شکوهی کامل آشکار کنید، راهی جز این نخواهید داشت. یک پیراهن مشکی جذاب با اکسسوری­های اغواگر نیز گزینه فوق­العاده­ای است. دل همه را با این تیپ خود ببرید.

کت چرمی


کت چرمی

الگوی یاغی

کت چرمی با دامن چرمی

با پوشیدن لباس چرمی، احساس سرسختی به شما دست خواهد داد. اگر قصد دارید به ستاره سر‌سخت درون خود پاسخ دهید، بهترین گزینه را انتخاب کرده­اید: یک تاپ کوتاه، یک دامن چرم و بوت. اگر دوست دارید ریسک کنید و ظاهری اغواگر داشته باشید، تردید نکنید.

البته خرید این لباس­ها کمی گران تمام می­شود اما صدبرابر بیشتر ارزش خود را نشان خواهند داد. یک کت چرمی حتی ساده­ترین لباس­های را جذاب نشان می­دهد.