کت‌های بلیزر رنگی برای مردان

کت‌های بلیزر رنگی برای مردان

کت برای تیپ مردان شاید در نگاه اول یک لباس و پوشیدنی رسمی و لوکس به حساب بیاید. لباسی که حتماً باید تیره رنگ باشد، درمراسم و میهمانی‌های رسمی پوشیده شود و مختص مردانی است که سن و سالی دارند. این لباس وقتی با گرمای هوای تابستان هم در نظر گرفته می‌شود، مشکل دو چندان خواهد شد و مردان و پسران برای نپوشیدن کت داستان‌های مختلفی به میان خواهند کشید. در زمستان هم که اگر کتی بخواهید انتخاب کنید باید حتماً تیره رنگ باشد.

اما کت‌های بلیزر به خصوص وقتی رنگ و لعاب متفاوتی پیدا می‌کنند، می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای زمستان و تابستان مردان باشند. به همین خاطر می‌خواهیم نگاهی کنیم به انواع و اقسام کت‌های بلیزر مردانه بیندازیم کع البته رنگ در آن‌ها نقش زیادی دارد.

کت بلیزر رنگی مردانه

سبز

 

همین اول کار می‌خواهیم سراغ آخر داستان برویم و رنگ سبز را بررسی کنیم. شاید شما اعتراض کنید و بگویید که رنگ سبز برای مردان جایی در لباس رسمی یا نیمه رسمی ندارد اما اگر به تصویر بالا نگاه کنید، با نظر ما که رنگ سبز یک رنگ شیک برای مردان است موافقت می‌کنید.

سبز کمرنگ، پر رنگ، پسته‌ای، روشن همه و همه می‌توانند انتخاب‌هایی برای کت بلیزر شما باشند. البته برای اینکه این رنگ زیباتر جلوه کند می‌توانید آن را با یک شلوار طوسی یا یک پیراهن آکسفور مشکی به تن کنید.

کت بلیزر رنگی مردانه

قرمز

انتخاب رنگ قرمز می‌تواند دست شما را برای انتخاب‌های متعدد باز بگذارد. یک کت با رنگ قرمز کبود می‌تواند انتخاب شیک و هوشمندانه‌ای برای یک مرد باشد. تن رنگ قرمز با استفاده از پارچه مخمل می‌تواند انتخابی برای یک کت نیمه رسمی و در عین حال جذاب باشد که کاربردی زمستانی پیدا می‌کند.

کت بلیزر رنگی مردانه

آبی روشن

آبی تیره یک انتخاب رسمی است؛ اما می‌توانید از آبی روشن در زمان‌هایی که تیپ تابستانی و اسپرت می‌زنید استفاده کنید. انتخاب‌های دیگری که دارید می‌تواند بین رنگ‌های آبی کبالتی، فیروزه‌ای و کله‌غازی باشد. می‌توانید این کت را با یک شلوار کتان روشن ست کنید. اگر می‌خواهید خیلی خاص‌تر دیده شوید کافی است تا یکدست آبی بپوشید؛ یعنی شلوار و کتتان را از رنگ آبی انتخاب کنید تا مرزهای جدیدی از پوشیدن یک کت بلیزر دوست‌داشتنی برایتان باز شود.

کت بلیزر رنگی مردانه

زرشکی

خیلی غیرممکن و بعید نیست که یک کت بلیزر زرشکی بتواند تیپ شما را بسیار شیک و خاص نشان دهد. این رنگ علاوه بر اینکه پایبندی شما به مد را نشان می‌دهد، نشانی هم خواهد بود از بالا بودن اعتماد به نفس شما. می‌توانید این رنگ کت را هم با لباس‌های ساده و هم با لباس‌های رنگی دیگر بپوشید.

 

شما چه رنگ کتی برای خود انتخاب می‌کنید که خاص‌تر دیده شوید؟