کت‌ چرمی مردانه: بهترین‌ مدل‌ها در سال ۲۰۱۵

بهترین‌های کت‌ چرمی مردانه در سال ۲۰۱۵ - والامد

باحال‌ترین کت‌ چرمی مردانه یکی از این کت‌هایی است که ظاهری کلاسیک اما آوانگارد دارند و سال‌های سال از مد نخواهند افتاد. کت‌های چرمی شیک چه مشکی کلاسیک باشند چه قهوه‌ای خاکی، بسیار مردانه و راحت هستند و ظاهری چندبعدی به شما می‌بخشند. می‌توانید مطمئن باشید که یک کت چرمی مردانه مرغوب، در مجموعه لباس‌هایتان دوام خواهد داشت بنابراین، فراموش نکنید که مدل‌های موتورسواری کلاسیک در کمدتان جاودانه خواهند شد. حتی اگر به دنبال تیپی راحت برای خیابان‌گردی هستید، سراغ چرم‌های کاپشنی بروید.
ما راهنمایی از بهترین کت‌های چرمی برای شما تهیه کرده‌ایم که ظاهری ساده، محکم و همیشه شیک به شما می‌بخشند.

کت‌ چرمی مردانه موتورسواری

کت چرمی مردانه به سبک موتورسوار‌های کلاسیک را می‌توانید در همه فصول سال استفاده کنید. کت موتورسواری کلاسیک مشکی، بهترین استایل باحال کت‌های چرمی، هرگز از مد نخواهد افتاد و برای داشتن تیپی غیررسمی و ساده می‌توانید آن را به طرق مختلف بپوشید. برای اینکه بهترین تیپ را در این کت داشته باشید به دهه ۵۰ بازگردید و مارلون براندو در فیلم وحشی و جان تراولتا در فیلم گریس را الگوی خود قرار دهید. انتخاب رنگ مشکی در این مدل از همه بهتر است خصوصاً اگر کل لباس‌هایتان مشکی باشد یا شلوار جین روشن‌تر با تی‌شرت سفید ساده بپوشید. اگر رویکردی سنتی‌تر دارید بهتر است متعلقات روی کت نقره‌ای باشند اما برای اینکه تیپی امروزی‌تر داشته باشید می‌توانید سراغ کت‌های مشکی دارای جزئیات بیشتر بروید.

کت‌های قهوه‌ای و خاکی پرداخت‌شده

کت‌ چرمی مردانه قهوه‌ای زیبا و خاکی پرداخت‌شده، آیتم فوق‌العاده‌ای برای تیپ بهاره هستند و غنای بافت را در لباس نشان می‌دهند. رنگ‌های سفید، خنثی و گرم این مدل را تکمیل می‌کنند، می‌توانید حس زیبایی‌شناسی خود را با انتخاب چرم‌های برنزه پرداخت‌شده به رخ بکشید و تیپ غیررسمی خود را ارتقا دهید. کت‌های چرمی قهوه‌ای، به لباس‌های مردانه خنثی روح و گرما می‌بخشند. برای اینکه تیپ بهاره و تابستانه درخشانی داشته باشید، ترکیب‌های رنگی مختلف را امتحان کنید و آن را با طیف‌های روشن‌تر بپوشید.

کت‌های چرمی کاپشنی

ابعاد آرامش‌بخش کت‌های چرمی کاپشنی، ظاهری راحت به شما می‌بخشند. تیپ خود را با کت‌های چرمی کاپشنی کمی گشاد ساده کنید و به ظاهر رنگی خود سادگی و آرامش ببخشید. اجازه دهید سادگی این مدل خاص کت‌های چرمی زمینه‌ای برای لباس‌های روشن‌تر و درخشان‌تر باشد. این کت‌های چرمی را با شلوار جین ست کنید تا راحتی آرامش‌بخشی را القا کنند و درعین‌حال که غیررسمی هستند، شیک هم باشند.

این مطالب را نیز بخوانید: