مدل‌های برگزیده کفش راحتی مردانه برای تابستان

کفش راحتی مردانه لوفر

ساده بگوییم بهتر است به کفش‌های ویژه تابستان برای مردانی که دوست دارند خاص و شیک بپوشند سلام کنیم؛ کفش‌های لوفر یا راحت و مردانه. کفش‌های لوفر با توجه به تنوع و انعطاف‌پذیری که دارند می‌تواند انتخاب‌های خوبی برای پوشیدن با شلوار رسمی و پارچه‌ای،‌ جین‌های تا زده شده، با جوراب و بدون جوراب و خلاصه با هر تیپی که شما دوست دارید باشند.

اگر شما هم به دنبال اضافه کردن یک قطعه ارزشمند به کمد لباستان هستید که با این یک قطعه بتوانید تیپ‌های خیلی خوب و خاصی بزنید،‌ پیشنهاد ما برای تابستان کفش‌های راحتی مردانه یا همان لوفرها هستند؛ اما بهترین انتخاب‌های امسال برای شما کدام هستند؟

۱: لوفرهای Church’s Nevada

هیچ کدام از لوفرهایی که می‌بینید به اندازه این مدل از کفش‌های راحتی، کلاسیک و خاص نیستند. کفش‌های دست‌دوز که از چرم ویژه در منطقه نوادا و تحت برند بریتانیایی Hertford ساخته می‌شود به مقدار زیادی بادوام، کلاسیک و دارای رنگ‌بندی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

کلاسیک بودن این کفش مانعی برای پوشیدن آن با انواع و اقسام شلوارها و تیپ‌ها نیست و می‌توانید آن را تقریباً با هر چیزی ست کنید.

لایه میان کفی و چرم این کفش را یک لایه چوب‌پنبه با دوام پوشانده است که علاه بر حسی خوب در زمان پوشیدن و راه رفتن با آن، استحکام و دوام زیادی برای صاحب آن به ارمغان می‌آورد. چرم بیرونی کفش هم در دما و شرایط محیطی مختلف دارای مقاومت بالایی است و زیبایی کفش را تضمین می‌کند.

کفش راحتی مردانه لوفر

۲: چرم جیر گوچی مدل Horsebit

این کفش را اگر فقط یک کفش کلاسیک کردانه خطاب کنیم،‌کمی بی‌انصافی است. این کفش بسیار زیبا و دوستداشتنی ایتالیایی با طرحی فوق‌العاده محبوب که به اوایل شال ۱۹۵۳ بر می‌گردد عرضه شده. این کف با طرحی نسبتا قدیمی ولی با استفاده جیری بسیار لوکس در رویه‌ی کفش می‌تواند ترکیب بسیار خوبی با یک شلوار مردانه راسته آبی رنگ درست کند که چشم هر کسی را به نوازش درآورد.

کفش راحتی مردانه لوفر

۳: کفش جیر راحت منگوله‌دار J.Crew Kenton

فروشگاه J.Crew Kenton در اقدامی دوست داشتنی کفشی ارایه کرده است که به سنت و مدرنیته را با هم ترکیب کرده. ترکیب زیبایی از جیر روی کفش و کنتراست روشنی از رنگ کرم کفشی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به راحتی برای تابستان از آن استفاده کنید.

کفش راحتی مردانه لوفر

۴: کفش جیر Asos

هنوز قانع نشده‌اید که می تواند کفش‌های لوفر را با تیپ اسپرت و غیر رسمی بپوشید؟ شاید این کفش Asos بتواند نظرتان را تغییر دهد. جیر نرم و منگولیه‌ای که روی کفش قرار گفته است ترکیب بسیار دوستد‌داشتنی و در عیرن حال غیررسمی ایجاد کرده است که می‌توانید آن را با تیپ غیر رسمی به راحتی ست کنید. ترکیبی با جین و تی‌شرتی زیبا و دوستداشتنی که تیپ شما را چند درجه بهتر از همیشه می‌کند.

کفش راحتی مردانه لوفر

۵: کفش راحتی Suitsupply

Suitsupply در آمستردام یک استاد به تمام معنی در تبدیل کفش‌های پررمز و راز کلایک به کفش‌هایی امروزی است. این کفش با طراحی زیبایش از چرم ایتالیایی درست شده و با استفاده از بخشهای ابریشمی و پارچه کتانی بافتی منحصر به فرد پیدا کرده و برای هر گروه سنی هم مناسب است. کفشی زیبا، جلوه‌گر و با شکوه و عظمت.

کفش راحتی مردانه لوفر

۶: کفش راحتی Aldo Beoda

بی‌پایان، کلاسیک و همه کار؛ اینها ویژگی‌های کفش راحتی چرم سیاه و سفیدی است که باید ورود آن را به کمد کفش‌هایتان جشن بگیرید. نوک گرد، کفی لاستیکی،‌ چرم خوب و با دوام همه و همه در کنار هم یک کفش زیبا و بادوام برای مردان شیک‌پوش ایجاد کرده است که می‌توانید آن را در هر آب‌وهوایی بپوشید و از آن لذت ببرید.

کفش راحتی مردانه لوفر

۷: کفش راحتی چرمی John Lobb Lopez

این برند بریتانیایی به طور اختصاصی و سفارشی کفش‌های بسیار بادوام و با کلاسی تولید می‌کند که گذشتن از آنها چندان ساده نیست. این برند از سال ۱۸۴۹ مشغول به فعالیت است و با طرح‌های زیبا و بی‌بدیل خود و با استفاده از استانداردهایی که طراح John Lobb به همراه خود به این برند آورده است تولیدات بی‌نظیری داشته‌اند.

کفش راحتی مردانه لوفر

۸: کفش جیر Marks & Spencer

این کفش راحتی جیر خاکستری توسط موسسه Marks & Spencer در  رنگ‌های قهوه‌ای و سیاه و سفید ارایه شده و در همه جا حاضر در بازار است. سعی کنید این کفش‌ها را با یک دست کت و شلوار بژ بسیار سبک وزن و یا شلوار سفید در این فصل ست کنید تا رویکردی مدرن و پیچیده از خود به جای گذاشته باشید و میراثی گرانبها داشته باشید.

کفش راحتی مردانه لوفر

۹: کفش راحتی G.H. Bass

این برند معروفیت خود را مدیون یکی از اتفاقات مهمی است که از سوی دنیای موسیقی برایش افتاده است؛ طراحی کفش‌های مایکل جکسون. البته کیفیت و استفاده هنرمندانه از رنگ سیاه و سفید در کفش‌های چرمی این برند را نمی‌توان نادیده گرفت. این کفش‌ها را می‌توانید با یک شلوار جین یا کتانی خوش رنگ بپوشید.

کفش راحتی مردانه لوفر

۱۰: کفش راحتی Office Bow Weave

کفش‌های تمام چرم که در کنار خود حالتی کنگره‌شکل دارند و هوا به خوبی از میان آنها جریان پیدا می‌کند می‌تواند انتخاب خوبی برای فصل تابستان باشد. یک شلوار پارچه‌ای و یک پیراهن نخی تابستانی می‌تواندمکمل بسیار خوبی برای این کفش‌ها باشند.