۱۰ ترکیب رنگ لباس ‌در سال ۲۰۱۵

ترکیب رنگ لباس
ست کردن لباس‌ها با ترکیب رنگی مناسب می‌تواند تیپی فوق‌العاده به شما ببخشد بنابراین اگر در کمدتان صفی از لباس‌های متنوع مشکی، مشکی و بازهم مشکی دارید، به این نکات توجه کنید زیرا وقت آن رسیده که باید به رنگ‌ها فکر کنید. ما در این مطلب ۱۰ ترکیب رنگی فوق‌العاده به شما معرفی خواهیم کرد که دیگ هیجان شما را به‌گونه‌ای به جوش می‌آورد که برای کارناوال رنگ‌های متنوع لحظه‌شماری خواهید کرد.

 ۱. ترکیب رنگ لباس سبز و زرد

ترکیب رنگ لباس

هیچ‌چیز به‌اندازه بوی سبزه هرس شده در تابستان گرم لذت‌بخش نیست و این ترکیب رنگ دقیقاً همین حس را به ما می‌دهد. این ترکیب سرزنده و پاک با هر تیپی فوق‌العاده است. اگر پوستی گرم دارید سراغ خردلی، خاکی و سبز تیره بروید و اگر پوستی سرد دارید، به تیپ خود با افزودن زردهای روشن و سبزهای رنگین‌کمانی درخشندگی ببخشید، این طیف‌ها به رنگ پوستتان می‌آید.یک کت زرد شیک را می‌توانید با یک دامن ساده خاکستری یا شلوار جین بپوشید. تنها کافی است یک شومیز سفید و اکسسوری‌های سبز و طلایی به تیپ خود اضافه کنید تا در یک چشم بر هم زدن آماده بیرون رفتن از خانه شوید. بلوکه کردن رنگ‌ها راه آسانی برای افزودن سرزندگی و طراوت به کمد لباس‌ها و ورود به ماه‌های گرم‌تر سال است. فقط کافی است تک‌رنگ‌هایی به تیپ خود اضافه کنید تا تغییر را احساس نمایید؛ اما سادگی را فراموش نکنید و از ترکیب رنگ‌ها نترسید.

 ۲. ترکیب رنگ لباس آبی و صورتی ملایم

 ترکیب رنگ لباس
هیچ رنگی بهتر از رنگ‌های پاستلی ملایم، بهار را تجسم نمی‌کند و مجموعه‌های ریزورت ۲۰۱۵ اخیر نشان دادند که هنوز هم رنگ‌های پاستلی قدرت خود را حفظ کرده‌اند. آبی و صورتی ملایم اگرچه لطیف به نظر می‌رسند اما اگر درست پوشیده شوند می‌توانند مانند رنگ‌های روشن و درخشان چشمگیر باشند. این ترکیب رنگی یادآور رایحه ملایم یاس و نسیم گرم بهار است.
یک بافتنی کشمیر آبی ملایم را با کت صورتی ست کنید تا بقایای زمستان را از خاطر خود و از خیابان‌ها بزدایید. با اکسسوری‌های پاستلی به ظاهر تمام مشکی کلاسیک خود لطافت ببخشید. از اکسسوری‌های فراوان استفاده کنید و حتماً رنگ‌های پاستلی را به آن‌ها اضافه کنید. این ترکیب رنگی با بوت بلند مشکی یا کفش پاشنه‌سوزنی مشکی بسیار فوق‌العاده خواهد شد و به تیپ شما تعادل می‌بخشد.

 ۳. ترکیب رنگ لباس قرمز و جین

 ترکیب رنگ لباس
این ترکیب رنگی، یکی از تیپ‌های موردعلاقه ماست. واقعاً لذت‌بخش است که یک کت خوش‌دوخت و یک جفت کفش پاشنه‌بلند می‌تواند ظاهر شلوار جین را از این رو به آن رو کند. این تیپ ترکیبی از تیپ رسمی در بالاتنه و تیپ غیررسمی در پایین‌تنه است. این، تیپی جذاب و هوشمندانه است. چه کسی می‌تواند به‌راحتی از کنار بلوز راه‌راه برتون بگذرد؟ اگر شلوار جین و کت قرمز را با بلوز راه‌راه برتون ست کنید، ظاهری الهام گرفته از شنل فرانسوی خواهید داشت یا می‌توانید شومیز آهار خورده سفیدی زیر کت خود بپوشید تا درخشندگی قرمز و تضاد آبی را برجسته کنید.

۴. ترکیب رنگ لباس آبی لاجوردی و فیروزه‌ای

 ترکیب رنگ لباس
آبی لاجوردی را با فیروزه‌ای ست کنید تا ترکیب رنگی قوی و درخشانی داشته باشید. به فیلم صبحانه در تیفانی فکر کنید و به این ترکیب رنگی، وقار و شیکی ببخشید. حتماً لازم نیست این ست را با رنگ‌های خنثی مانند سفید یا کرم بشکنید و این، یکی از ترکیب‌هایی است که هم با اکسسوری‌های نقره‌ای و هم طلایی فوق‌العاده می‌شود. تنها چیزی که شما را محدود خواهد کرد تخیل خودتان است، آزاد باشید. پیراهن آبی ریگال با کفش تخت فیروزه‌ای، فارغ از هر مراسم و مناسبتی، ظاهری فوق‌العاده به شما خواهد بخشید. این تیپ را با گردنبندی فوق‌العاده ست کنید تا خود را در حال رقص در سانتورینی ببینید.

 ۵. ترکیب رنگ لباس نارنجی و آبی

 ترکیب رنگ لباس
اگر می‌خواهید از تکنیک بلوکه کردن رنگ‌ها استفاده کنید، این ترکیب بهترین انتخاب شما خواهد بود. شلوار آبی را با بلوز نارنجی ست کنید یا آیتمی انتخاب کنید که ترکیب فوق‌العاده‌ای از این دو رنگ باشد. اگر می‌خواهید ظاهری متفاوت‌تر داشته باشید، نارنجی سوخته را با سورمه‌ای تیره‌تر ترکیب کنید. هر تیپی که با این رنگ‌ها می‌زنید فقط دقت کنید که کفش مناسبی انتخاب کنید. یک جفت کفش رنگ پوست، تیپ شما را برجسته خواهد کرد و همه درخشندگی ظاهر شما را به طلوع دل‌انگیز خورشید پیوند می‌زند.

۶. ترکیب رنگ لباس خاکی و آلبالویی

 ترکیب رنگ لباس
معمولاً خاکی و رنگ‌های خنثی روشن را نمی‌توان شیک پوشید و ظاهری کسل‌کننده و افسرده به شما می‌دهد اما اگر آن‌ها را با رنگی غنی مانند آلبالویی ترکیب کنید، ستی بهشتی خواهید داشت. برای اینکه شادابی آن و تناسب آن را با رنگ‌های مختلف پوست حفظ کنید، بهتر است بافت و رنگ را باهم ترکیب کنید بنابراین دامن مخمل کبریتی را با تاپ ساتن ست کنید. باوجوداینکه مدشناسان توصیه می‌کنند که سرتاپایتان یک رنگ‌بندی نداشته باشید، این تنها ستی است که این قانون درباره آن صادق نیست.

 ۷. ترکیب رنگ لباس نارنجی و مشکی

 ترکیب رنگ لباس
خواه یک پیراهنی بپوشید که این ترکیب رنگی هوشمندانه را داشته باشد یا آیتم‌های جداگانه، نارنجی و مشکی، همان مشکی جدید است. هیچ‌چیز نمی‌تواند مانند یک رنگ درخشان، رنگ مشکی را ارتقا دهد و نارنجی مطمئناً یکی از همین رنگ‌هاست.
از پوشیدن شلواری به رنگ روشن خجالت نکشید. یک شلوار فاق‌بلند دمپا گشاد بپوشید و آن را با یکی از بایدهای این فصل، تاپ نیم‌تنه مشکی ست کنید. اگر از آن دسته هستید که دوست ندارید شکم ورزشکاری خود را نشان دهید، یک بافتنی گشاد بپوشید. هر زمان که این ست را انتخاب کردید حتماً کمی تجمل به آن اضافه کنید مثل کیف پوست گورخر مکس مارا.

 ۸. ترکیب رنگ لباس صورتی و خاکستری

 ترکیب رنگ لباس
این تیپی است که می‌توانید در کل سال آن را بپوشید و آیتم‌های متنوعی برای ست کردن دارید. همه طیف‌های صورتی و خاکستری را می‌توانید استفاده کنید و هیچ محدودیتی در استفاده از این ترکیب رنگی برای لباس‌های خود ندارید. شلوار خاکستری تیره با بلوز صورتی ملایم به‌اندازه شلوار خاکستری تیره با کت صورتی جیغ، تحسین‌برانگیز است. این ترکیب رنگی را برای اکسسوری‌ها نیز رعایت کنید و یکی از بایدهای این فصل را فراموش نکنید – کلاه لبه‌بلند بزرگ.

 ۹. ترکیب رنگ لباس بنفش و مرجانی

 مرجانی زمانی یادآور رژلب مادربزرگ‌ها بود اما ایتا باتروز آن را به اوج رساند و هم‌اکنون یکی از متنوع‌ترین طیف‌های ۲۰۱۵ است. این ترکیب بسیار فوق‌العاده خواهد شد. با اعتمادبه‌نفس آن را بپوشید و مطمئن باشید که تیپ تابستانه زیبایی خواهد بود – حتی اگر هوا خیلی گرم نباشد. رنگ مرجانی به همه پوست‌ها می‌آید و طیف‌های غنی بنفش، تضاد خوبی با آن ایجاد می‌کنند. یک بلوز مرجانی را با یک کیف یا کفش بنفش روشن ست کنید و این ترکیب را با اکسسوری‌های طلایی بشکنید.
 ترکیب رنگ لباس

۱۰. ترکیب رنگ لباس ارغوانی و سفید

 درست است که رنگ سفید با همه رنگ‌ها زیبا می‌شود اما تنها با ارغوانی خارق‌العاده می‌شود. ترکیب رنگ سفید با همه طیف‌های ارغوانی زیبا می‌شود. این ترکیب، هاله کرم‌رنگی به پوست شما می‌دهد و زنانگی وجود شما را بیرون می‌ریزد. این ترکیب به حدی انعطاف‌پذیر است که اگر با اکسسوری‌های طلایی و نقره‌ای آن را ست کنید تیپ شبانه خوبی است.
این مطالب را نیز بخوانید: