۱۰ کوله‌پشتی شیک و ظریف که می‌توانید با خود به محل کار ببرید

کوله‌پشتی

برای کسانی که در شرکت‌های بزرگ کار می‌کنند، تسلیم شدن در برابر هنجارهای تیپ کاری سنتی، آسان است و از کت‌وشلوار تیره گرفته تا کیف سامسونایت، از زمانی که امکان سیگار کشیدن سر میز کار وجود داشت، هیچ‌چیز تغییر چندانی نکرده است.
ما می‌خواهیم بگوییم که لازم نیست همه‌چیز این‌گونه باشد. یک کوله‌پشتی به‌روز می‌تواند انتخاب کاربردی و راحتی برای ۸ ساعت کاری باشد؛ اما برای اینکه حرفه‌ای به نظر برسید باید انتخابتان مناسب باشد – به یک کوله‌پشتی مرغوب با رنگ‌های خنثی فکر کنید.

چه کسی گفته که کوله‌پشتی فقط برای جمعه‌های غیررسمی است؟

در اینجا ۱۰ کوله‌پشتی کاری را به شما معرفی می‌کنیم.

  • کوله‌پشتی هاربر کرباس و چرم برند میانسای

درست است که همه برند میانسای را با جواهراتش می‌شناسند اما کیف‌های آن هم به همان اندازه خواستنی هستند. این کوله‌پشتی هوشمندانه و ساده – که منحصراً برای برند مستر پورتر طراحی شده – حس بچه‌مدرسه‌ای کلاسیکی به شما منتقل می‌کند اما مطمئناً با طراحی جیب لپ‌تاپ و فضاهای فراوانی که برای پوشه‌ها و اسناد مهم دارد، برای دنیای امروز ساخته شده است.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی چرم و ایان برند میزمو

میزمو، کیف‌های خود را این‌گونه توصیف می‌کند: «همراه شخصی فوق‌العاده برای زندگی پیچیده شهری» و این برند دانمارکی برای اثبات ادعای خود برخی از بهترین کیف‌های مدرن را تولید کرده است. این کوله‌پشتی خاکستری، نمونه‌ای عالی است که از پارچه کتان ضد آب و نوارهای چرمی لوکس ساخته شده است.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی خورجینی خاکستری برند ریور آیلند

این کوله‌پشتی خورجینی خاکستری و مشکی، تولید برند ریور آیلند، فضای اسکاندیناوی را به یاد می‌آورد و قیمت آن از برندهای دیگر بسیار کمتر است. بافت‌های متضاد و شکل امروزی آن همانند کالاهای دیگر در بازار، ظاهری هوشمندانه دارد و ظرفیت آن به حدی است که می‌توانید تمام مایحتاج روزانه خود را در آن حمل کنید.

 کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی جیانی چرم برند ریس

کوله‌پشتی جیانی چرم مشکی برند ریس معنای کاربردی استاندارد را تغییر داده است. این کوله‌پشتی چرم کامل با سخت‌افزارهای نقره‌ای، جیب‌های متعددی دارد تا بتوانید مایحتاج روزانه خود را در آن قرار دهید. بندهای آن هم قابل تنظیم است تا حمل آن برایتان راحت باشد.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی مسافرتی مشکی کرباس برند پل اسمیت

لازم نیست برای خرید کوله‌پشتی مناسب کار حتماً سراغ چرم بروید، خصوصاً وقتی برندهایی مثل پل اسمیت، استایل کرباس را با شیکی تمام عرضه کرده‌اند. ویژگی‌های این کوله‌پشتی عبارت‌اند از: پشت مشبک، در زیپی برای اینکه دسترسی به وسایل راحت باشد و در عین حال کس دیگری نتواند درون آن را مشاهده کنند. نوارهای تزیینی چرمی، دو جیب داخلی و دو جای قرار دادن خودکار.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی زغالی و سورمه‌ای با بندهای سگک‌دار برند آسوس

این کوله‌پشتی به درد مردانی می‌خورد که با دوچرخه به محل کار خود می‌روند: بندهای ایمن، دستگیره در بالا، بدنه تمییز و مرتب و محفظه سبک. رنگ آن به حدی ملایم است که به‌راحتی می‌توان آن را با پیراهن و شلوار مردانه ست کرد.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی جونز برند سندکویست

این، تنها لباس‌ها نیستند که می‌توانند همه‌کاره باشند بلکه کوله‌پشتی جونز برند سندکویست هم می‌تواند به‌راحتی با تیپ‌های رسمی و غیررسمی ست شود. طراحی سوئدی این کیف به صورتی است که هم می‌تواند کوله‌پشتی باشد، هم سامسونایت و هم کیف پیک. حک کردن برند، آخرین کاری است که ظاهر شیک و پرکاربرد این کیف را تکمیل می‌کند.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی اکسپدیشن برند کمبریج سچل کمپانی

با انتخاب این کوله‌پشتی کلاسیک قرمز تیره، محصول برند بریتانیایی کمبریج سچل کمپانی، از رنگ‌های استاندارد مشکی و قهوه‌ای فاصله بگیرید. مدل اکسپدیشن علاوه بر تنها فروشگاه تازه تأسیس مردانه برند در لندن، به‌صورت آنلاین هم فروخته می‌شود. این مدل از چرم ساهارای مرغوب و ساخته دست است. قفل‌های آن پوشش نیکل دارند، بندهای آن قابل تنظیم است و یک جیب در جلو دارد.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی کامبایند برند زارا

این کوله‌پشتی، محصول برند اسپانیایی زارا است که با ساختار ظریفی که دارد به‌راحتی می‌توان آن را با یک دست کت‌وشلوار شیک ست کرد. استفاده از پارچه نخی بژ و نوارهای چرمی، تحسین همه همکارانتان را برمی‌انگیزد.

کوله‌پشتی

  • کوله‌پشتی برند رینز

این کوله‌پشتی کاربردی و مقاوم، محصول برند رینز، از پارچه ضد آب بادوامی ساخته شده و سخت‌افزارهای محکمی دارد. خلاصه اینکه هر آنچه از این برند دانمارکی که یکی از انواع بهترین بارانی‌های موجود در بازار را تولید می‌کند، انتظار دارید، در این محصول نهفته است.

کوله‌پشتی

این مطالب را نیز بخوانید: