۱۴ آیتم الزامی برای یک تیپ مردانه تابستانی

مد مردانه

مطمئن باشید پوشیدن یک جفت دمپایی و استفاده از عینک آفتابی موردعلاقه‌تان فکر خوبی برای تابستان نخواهد بود. اجازه ندهید گرمای هوا، شیک‌پوشی شما را مغلوب خود کند. مطمئن باشید از برندهای لوکسی که همه را به حسادت وامی‌دارند اما حسابتان را خالی می‌کنند حرف نمی‌زنیم. فقط به شما توصیه می‌کنیم که با خرید چند آیتم جاودانه، کمد خود را احیا کنید. اتکا به این آیتم‌ها برای داشتین یک تیپ مردانه شکیل و باوقار ساده‌تر است زیرا کاربردهای مختلفی دارند، می‌توان از آن‌ها در هر مراسمی استفاده کرد و هوشمندی شما را نشان می‌دهند. با هم ۱۴ آیتمی که لازمه ی هر تیپ مردانه در فصل تابستان هستند را مرور می کنیم.

۱۴ آیتم الزامی برای یک تیپ مردانه تابستانی

 • چینوهای خنک

اگر نمی‌خواهید شلوار جین بپوشید، چینوها بهترین انتخاب برای تابستان هستند. پارچه آن‌ها نسبت به شلوارهای دیگر سبک‌تر و خنک‌تر است. اگر می‌خواهید تیپ رسمی‌تری داشته باشید، می‌توانید آن را با یک پیراهن آهارخورده و یک جفت کفش آکسفورد بپوشید. یا برای اینکه تیپ غیررسمی داشته باشید می‌توانید آن را با یک تی‌شرت و یک جفت کفش ورزشی بپوشید. هم می‌توانید رنگ‌های خنثی کلاسیک آن را انتخاب کنید هم رنگ‌های تندتر.

تیپ مردانه تابستانی - شلوار مردانه

 • پیراهن‌های شامبره

شامبره پارچه‌ای است بین جین و نخ. از جین سبک‌تر است و اما به سبکی نخ نیست. پیراهن شامبره مانند لینن، برای گذار از فصلی به فصل دیگر بسیار مناسب است. ویژگی‌های دیگر آن چیست؟ انواع طرح‌دار، رنگ‌شده، چاپی و چندرنگ آن وجود دارد. می‌توانید آن را با کت و کراوات یا نیمی بیرون زده از شلوار خاکی بپوشید.

تیپ مردانه تابستانی - پیراهن مردانه

 • اسنیکرهای تک‌رنگ

اسنیکرهای مینیمالیستی کاربردهای فراوانی دارند، می‌توانید آن‌های را در محل کار یا برای تفریح شبانه بپوشید. شما باید رنگ‌های معمول را انتخاب کنید خاکستری، مشکی یا سفید. هر چه ساده‌تر بهتر. یکی از جایگزین‌های مناسب برای اسنیکرها در تابستان، کفش‌های قایق‌سواری است.

تیپ مردانه تابستانی - اسنیکر مردانه

 • پیراهن‌های آستین‌کوتاه دکمه‌دار

خیلی ساده است! درست است که هم‌اکنون دو یا سه تا از این پیراهن را در کمد خود دارید اما توصیه می‌کنیم که هرسال بازهم از آن بخرید تا بتوانید آن را جایگزین پیراهن‌هایی که پاره یا لک شده کنید. پیراهن‌های آستین‌کوتاه دکمه‌دار هرگز شما را ناامید نمی‌کنند.

تیپ مردانه تابستانی - پیراهن مردانه آستین کوتاه

 • پیراهن‌های آکسفورد

پیراهن‌های آکسفورد مهم‌ترین و هوشمندانه‌ترین جزء کمد مردان است. شما می‌توانید آن را با بلیزر در طول روز بپوشید یا برای تفریح شبانه با دوستانتان آن را روی شلوار جین خود بیندازید. می‌دانیم که همه رنگ سفید را انتخاب می‌کنند اما پیراهن‌های آکسفورد آبی هم به‌اندازه سفید پرکاربرد و مناسب این هوا هستند.

تیپ مردانه تابستانی - پیراهن آکسفورد مردانه

 • عینک‌های آفتابی رنگارنگ مدل خلبانی

عینک‌های آفتابی مدل خلبانی – انواع پلاریزه یا رنگارنگ آن – دوباره در رأس هرم دنیای مد قرار گرفته‌اند. همه از این نوع عینک‌ها استفاده می‌کنند، پس چرا شما این کار را نکنید!

تیپ مردانه تابستانی - عینک خلبانی مردانه

 • شلوار جین

خصوصاً شلوار جین‌های سنگ‌شور روشن، الآن طرفداران بسیاری دارند. حتماً انواع تنگ‌تر آن را بخرید زیرا بسیار باحال هستند. خرید آن‌ها ریسکی در بر ندارد و می‌توان آن‌ها را با تیپ‌های رسمی یا غیررسمی پوشید.

 • کوله‌پشتی‌ها

آن‌ها مناسب محل کار، بسیار شیک و جذاب و کاملاً مردانه هستند. دلیلی وجود ندارد که آن‌ها را در لیست خرید خود نداشته باشید. همه، از دیوید بکهام گرفته تا راج کاپور از آن‌ها استفاده می‌کنند.

تیپ مردانه تابستانی - کوله پشتی

 • تی‌شرت‌های ملوانی

تی‌شرت‌های راه‌راه ملوانی باید اولین انتخاب شما در هوای گرم باشد. آن‌ها خنک و نوع دیگری از تی‌شرت‌های معمولی شما هستند و شما را نسبت به دیگران متمایز می‌کنند. به‌علاوه تیپ موردعلاقه رانور سینگ در تابستان هم هستند. بهتر است برای اینکه ظاهری مدرن و شهری داشته باشید، از انواع راه‌راه افقی آن استفاده کنید.

تیپ مردانه تابستانی - شلوارک مردانه

 • شلوارک‌های چینو

هنوز هم تیپ ورزشی را دوست دارید؟ بهتر است شلوارک‌های خود را به‌روز کنید. شلوارک‌های چینو باحال‌تر هستند – هم ازلحاظ کاربردی و هم زیبایی‌شناسی. فقط باید کاملاً اندازه باشند، گشاد نباشند و قد آن‌ها پایین‌تر از زانو نیاید. بهتر است مدل‌های تک‌رنگ آن را انتخاب کنید تا خوش‌تیپ‌تر به نظر آیید.

 • تی‌شرت‌های پولو

اعتراف کنید، آیا تی‌شرت‌های پولو، لباس موردعلاقه شما در گرمای ماه شهریور نیستند؟ آن‌ها ظاهری هوشمندانه و مرتب به شما می‌بخشند. می‌توانید دکمه‌های آن را ببندید، آن را با چینو بپوشید، ریش بگذارید و به روش خودتان به سمبل مد تبدیل شوید. می‌توانید آن‌ها را درون برخی شلوار جین‌ها بکنید تا جذاب‌تر شوید یا با شلوارک‌های خاکی بپوشید.

تیپ مردانه تابستانی - پولوشرت

 • کمربندهای چرمی

باوجوداینکه کمربندهای سبدی یکی از ضروری‌ترین آیتم‌های بهاره هستند اما بسیاری از مران آن را نمی‌پسندند؛ بنابراین، حتماً به نبال کمربند چرمی باشید زیرا به معنای واقعی جاودانه هستند. می‌توانید کمربندی را انتخاب کنید که سایز آن قابل‌تغییر باشد و دنباله آن را به‌صورت افقی زیر کمر خود ببرید. این کار بسیار باحال است!

تیپ مردانه تابستانی - کمربند چرم

 • بلیزرهای نخی

آیا می‌دانید چه چیزی شما را به جذاب‌ترین مرد تابستان تبدیل می‌کند؟ بلیزر نخی تابستانه! بهتر است بلیزری از جنس لینن و نخ بخرید که هم برای مراسم عروسی، هم محل کار و هم قرار ملاقات مناسب است. به دنبال رنگ‌های تند باشید – قرمز، زرد و حتی سبز دریایی تا کمی رنگ به کمد و شخصیت خود بیفزایید.

تیپ مردانه تابستانی - بلیزر نخی

 • تی‌شرت معمولی

تی‌شرت‌های معمولی را می‌توان با قیمت‌های ارزان در بازار پیدا کرد و حتی می‌توان کمد خود را با آن‌ها پر کرد. آن‌ها خنک و سبک هستند و تنوع رنگشان آن‌قدر زیاد است که انتخاب را برایتان سخت خواهد کرد؛ اما در این هوا هیچ‌چیز نمی‌تواند بهتر از ست تی‌شرت سفید و چینوی آبی باشد.
این مطالب را نیز بخوانید: