۱۰ برند لباس اسپانیایی مردانه که باید بشناسید

۱۰ برند لباس مردانه که باید بشناسید - والامد

کشور اسپانیا ثابت کرده که فقط مقصد توریستی گردشگران در تابستان نیست بلکه با نگاه تیزبین خود در عرصه مد، سرزمین اروپا را به یکی از مدعیان واقعی پوشاک مردانه در سال‌­های اخیر تبدیل کرده است. پس نگاه توریستی خود را کنار بگذارید و نگاهی به این ده برند لباس اسپانیایی بیندازید.

با این ۱۰ برند لباس اسپانیایی مشهور، کمی حال و هوای مدیترانه‌­ای به تیپ خود بدهید

۱. پوریفیکاسیون گارسیا

بنیان‌­گذار این برند، فردی به همین نام بوده است و بیش از سی سال است که پوشاک کلاسیک و مقرون ­به ­صرفه‌­ای را به ساکنان اسپانیایی معرفی کرده است. اما کلاسیک به معنای ابتدایی نیست زیرا لباس‌­های آن سرشار از رنگ­‌ها و طرح­‌هایی است که کمد لباس­‌ها را درخشان می­‌کند. ما طرفدار کت ­و شلوارهای صیقلی این برند هستیم.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-2

۲. الگانزو

این برند اسپانیایی با هدف ساده­‌ای بنیان گذاشته شد: تولید لباس‌­هایی زیبا با قیمت­‌های مناسب. الگانزو هیچ­گاه از هدف خود دور نشد و برای مردان شهری که همیشه دوست دارند شیک و مرتب باشند، مدل‌­های فوق‌­العاده‌­ای طراحی کرده است. این رویکرد از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۰۴ و بازگشایی فروشگاه در پاریس، پرتغال و لندن در سال‌­های اخیر نتایج موفقیت‌­آمیزی داشته است.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-3

۳. پول اند بی­یر

مالک این برند و برندهای زارا و برشکا، ایندیتکس است. برند پول اند بی­یر، گرم­کن‌­های شهری را با مدل‌­های سنتی مدیترانه‌­ای درهم‌آمیخته است. طرح‌­های جوانانه و گرافیک آن به نماد این برند تبدیل شده و توانسته در کشور خود و کشورهای دیگر محبوبیت فراوانی کسب کند این ادعا را با بازگشایی هفت فروشگاه در انگلستان ثابت کرده است. اگر می‌­خواهید تیپی خاص داشته باشید و درعین‌حال بودجه هنگفتی برای این کار ندارید، بهتر است به فروشگاه‌­های این برند سری بزنید.

 10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-4

۴. زارا

زارا، یکی دیگر از شرکای تجاری ایندیتکس نام آشنایی است که حتماً آن را می‌­شناسید و بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه در سراسر جهان دارد. این برند با تنوع تولید بسیار بالا و سبک پیشروی خود، یکی از موفق­‌ترین برندهای مدرن است و طراحی‌­های آن بسیار خاص هستند. خرید از برند زارا ضربه مالی به شما نخواهد زد زیرا جمعیت هدف آن، خریداران متوسط هستند.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-5

۵. ماسیمو دوتی

نام این برند، ایتالیایی به نظر می‌­رسد اما ماسیمو دوتی درواقع از شهر ساحلی بارسلونا برخاسته است. این برند به دلیل کیفیت بالا، قیمت متوسط و تمرکز بر تولید ماهرانه و طراحی جاودانه خود برخلاف مدهای زودگذر محبوبیت یافته است. پوشاک ضروری، رویه‌­های شیک و کت ­و شلوارهای نفیس، تنها چند مورد از خطوط تولید این برند هستند.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-6

۶. منگو (مردانه)

برند اسپانیایی منگو، خط تولید مردانه خود را در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی کرد اما در همین هفت سال، جبران همه سال‌­های قبل از آن را هم کرده است. خط تولید مردانه این برند اخیراً نام آن از اچ.ای. منگو به منگو (مردانه) تغییر کرده است مجموعه‌­ای متنوع و بدون نگرانی عرضه می‌­کند که می‌­توان آن را در هر شرایطی و هر مراسمی پوشید. قیمت‌­های پایین آن هم واقعاً خوشحال‌­کننده است زیرا طرفداران مد می‌­توانند بدون نگرانی، تیپ خود را در هر فصل تغییر دهند.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-7

۷. لوئه­‌وه

خانه مد لوکس اسپانیایی لوئه­‌وه در مالکیت گروه LVMH است و تا به امروز کالاهای چرمی مرغوبی تولید می‌­کند. این برند کار خود را در اواسط سال ۱۸۰۰ با دوخت لباس­ برای اعضای پارلمان آغاز کرد اما هم­‌اکنون با اتکا به تخصص بی‌­نظیر خود برای مشتریان امروزی‌­تر هم آیتم‌­های پیشرو و درعین‌حال شیک طراحی می‌­کند.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-8

۸. آرماند باسی

تأثیرات مدیترانه­‌ای در مجموعه‌­های برند بارسلونایی آرمان باسی به‌وضوح دیده می‌­شود. این برند، کت ­و شلوارهای سبک ریوی­یرایی را در کنار تی‌­شرت‌­های گرافیک و رنگارنگ تولید می‌­کند. این برند ابتدا در سال ۱۹۸۷ پا به عرصه مد گذاشت و به نهادی اسپانیایی تبدیل شد، البته قرار است فروشگاه­‌هایی هم در انگلستان تأسیس کند. تا آن زمان، می­‌توانید از اودکلن‌های تحسین‌­برانگیز آن استفاده کنید.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-9

۹. برشکا

برند دیگری که زیر چتر حمایتی ایندیتکس قرار دارد، برشکاست که در سال ۱۹۹۸ با هدف جذب جمعیت جوان بازار مد تأسیس شد. محصولات تیپ شهری آن این هدف را تأمین کرده­‌ا‌‌‌ند و هر فصل، آیتم­‌های به­‌روز جذابی عرضه می­‌کند که قیمت آن­‌ها به‌اندازه‌ای زیاد نیست که از خرید آن­‌ها احساس عذاب وجدان کنید. برشکا با داشتن ۹۷۴ فروشگاه در ۶۴ کشور جهان، پا در مسیر موفقیت جهانی برند زارا گذاشته است.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-10

۱۰. من ۱۹۲۴

این برند اسپانیایی، تاریخچه‌­ای غنی دارد و تا به امروز که نسل را پشت سر گذاشته، هنوز هم تجارتی خانوادگی باقی مانده است. همان­طور که می­‌تواند حدس زد، در سال ۱۹۲۴ تأسیس شده و با حفظ میراث نساجی خود، اکثر لباس‌­هایش را با استفاده از پارچه‌­های بریتانیایی در اسپانیا تولید می‌­کند. این ترکیب فرهنگ‌­ها به زیبایی‌­شناسی باوقار و درعین‌حال خاکی انجامیده که منجر به تولید آیتم‌­های شیک هرروزه شده است.

10-Spanish-Menswear-Brands-You-Need-To-Know-11

این مطالب را نیز بخوانید: