۱۵ تیپ زمستانی فوق‌العاده برای سال ۲۰۱۶

15 تیپ زمستانی فوق‌العاده برای سال ۲۰۱۶ - والامد

لباس رو نقش مهمی در تیپ زمستانی دارد زیرا به دنبال چیزی هستید که علاوه بر آینه شما را گرم نگه می‌دارد، ظاهری شیک و به‌روز به شما ببخشد. پالتو یکی از بایدهای تیپ زمستانی است پس حتماً یکی برای خود تهیه کنید. پالتوی مشکی، کلاسیک و جاودانه است اما می‌توانید به پالتوهای طرح دار هم فکر کنید تا در این زمستان تیپی متمایز داشته باشید. و وقتی پالتو را انتخاب می‌کنید باید با بوت یا کفش پاشنه‌بلندتان ست باشد. با ست کردن رنگ و استایل می‌توانید به این مهم دست یابید. پس اگر پالتوی بلند می‌پوشید بهتر است کفش پاشنه‌بلند یا نیم بوت را با آن ست کنید. بوت­‌های تا زانو با پالتوها و کت‌های کوتاه‌تر همخوانی دارند.

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 1 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 2 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 3 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 4 - والامد

در طول زمستان می‌توانید تیپ زمستانی سرتاپا سفید داشته باشید. این ست فوق‌العاده با پالتوی بژ یا خاکستری و کفش همرنگ بسیار زیبا خواهد شد.

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 5 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 6 - والامد

زمستان زمانی برای استفاده از اکسسوری­‌هایی چون شال، کلاه و دستکش است که هم شما را گرم نگه می‌دارند و هم تیپ شما را جذاب می‌کنند.

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 7 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 8 - والامد

کت شیرلینگ یکی دیگر از انواع کت‌هاست که می‌توانید در زمستان به تن کنید. این کتف بهترین نوع کت برای روزهای بسیار سرد است.

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 9 - والامد

طرح پلنگی یکی از طرح‌هایی است که حتماً باید در این زمستان بپوشید. روش‌های متعددی برای افزودن این طرح به کمد زمستانی وجود دارد. یکی از این روش‌ها، خرید یک پالتو یا کفش پلنگی شیک است.

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 10 - والامد

 

در ادامه، بقیه تیپ‌های خیابانی پیشنهادی ما را برای زمستان مشاهده کنید و تصمیم بگیرید از کدام تقلید خواهید کرد! انتخابتان هرچه باشد،مطمئناً تیپی شیک و به‌روز خواهید داشت.

 

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 12 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 13 - والامد

 

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 14 - والامد

15 تیپ خیابانی فوق‌العاده برای زمستان 15 - والامد

این مطالب را نیز بخوانید: