۳ پرسش درباره مد مردانه که حرفه‌ای‌ها باید به آن پاسخ دهند

3 پرسش درباره مد مردانه که حرفه‌ای‌ها باید بتوانند به آن پاسخ دهند - والامد

وقتی در شغل خود حرفه‌ای شدید، باید در محل کار خود نیز اعتمادبه‌نفس داشته باشید. همچنین باید دانش مقدماتی خوبی درباره نوع لباسی که در محل کار خود می‌پوشید، داشته باشید. آیا می‌توانید به این پرسش‌ها درباره استایل، پاسخ دهید؟

۳ پرسش بسیار مهم درباره مد مردانه

سایز شما چند است؟

منظورمان فقط «اسمال»، «مدیوم» یا «لارج» نیست. شما باید سایز پیراهن (شامل اندازه یقه و آستین)، درز تویی و کمر شلوار، کفش، کلاه و نوع دوخت موردعلاقه خود را برای هر یک بدانید. شاید خیلی پیچیده به نظر برسد اما این‌ها ارقام اولیه‌ای هستند که هر فروشنده‌ای از شما خواهد پرسید. داشتن آن‌ها به معنای تفاوت بین اندازه فوق‌العاده و رضایت به‌اندازه خوب است. همچنین به معنای بهترین و به‌صرفه‌ترین خرید شما خواهد بود.

استایل شما چیست؟

شاید یکی از اصلی‌ترین پرسش‌هایی که می‌توانید بپرسید همین است و پاسخ آن آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد، آسان نیست. مثل این است که بخواهید کل مهارت‌ها تجربه کاری خود را در ۳۰ ثانیه توضیح دهید. چه نوع پارچه‌هایی را دوست دارید؟ آیا برای مراسم خاصی خرید می‌کنید؟ آیا رنگ یا طرح خاصی را ترجیح می‌دهید؟ سلیقه مد مردانه خود را در چند جمله خلاصه کنید تا به بهترین پاسخ برسید. شما باید بتوانید این موارد را برای فروشنده هم تکرار کنید تا از سردرگمی او در انتخاب لباس برای شما بکاهید.

بودجه شما چقدر است؟

در هر فروشگاهی، درنهایت همه‌چیز به قیمت ختم می‌شود. ممکن است لباس‌هایی که فروشنده به شما معرفی می‌کند، از بودجه‌ای ما تعیین کرده‌اید بیشتر باشد. بهتر است وقتی وارد فروشگاه می‌شوید، قیمت مشخصی را در ذهن داشته باشید و بدانید که ممکن است فروشنده شما را مجبور کند آیتم‌هایی را با قیمت بالاتر پرو کنید. اگر موضع خود را حفظ کنید، شاید این احتمال وجود داشته باشد که فروشنده قیمت را به‌اندازه بودجه شما پایین بیاورد تا آیتم خود را بفروشد. این، نکته برای همه خریدهای شما در طول سال اهمیت دارد.

خلاصه

این‌ها، پرسش‌های اولیه درباره مد مردانه هستند که حرفه‌ای‌ها باید پاسخ آن را بدانند. از سایزبندی مناسب گرفته تا شکستن قیمت‌ها، یادتان باشد که هرگاه به خرید می‌روید، از قبل آمادگی داشته باشید. این پرسش‌ها، خرید را برایتان راحت‌تر می‌کنند و استابل شما را ارتقا می‌بخشند.

این مطالب را نیز بخوانید: