۳۰ تیپ پاییزه زنانه زیبا و جذاب برای ۲۰۱۵

30 تیپ پاییزه زنانه زیبا و جذاب برای 2015 - والامد

هوای پرسوز، دیوانه، گاهی پرباد و متغیر، معمولاً ما پاییز را به این‌ها می‌شناسیم. ناپایداری و متغیر بودن هوای پاییز به گونه‌ای است که ما همیشه بر سر دوراهی هستیم. ما هیچ‌وقت نمی‌دانیم هوا چگونه خواهد شد و به‌همین دلیل همیشه درباره لباسی که باید انتخاب کنیم تردید داریم. می‌توانید در این هوا شلوار جین فاق بلند و دامن را انتخاب کنید.
به دلیل اینکه هوا غیرقابل‌پیش‌بینی است و به سمت سرما می‌رود، باید لباس‌های پشمی بپوشید. اما این، بدان معنا نیست که باید بدتیپ باشید. بلکه بدان معناست که می‌توانید از مدها پشمی گرم‌ و نرم استفاده کنید تا جذاب و به‌روز باشید. همچنین، بدان معناست که می‌توانید با استفاده از ایده‌های مد کلاسیک مردانه برای زنان، تیپ‌های پاییزه بزنید تا زیبا به نظر برسید.

تیپ پاییزه زنانه زیبا و جذاب برای ۲۰۱۵

شنل کلاه‌دار: یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه با تیپی به‌روز به استقبال پاییز بروید، انتخاب شنل کلاه‌دار است. به این صورت برای روزی که با سرما آغاز شده و به ناگاه گرم‌تر می‌شود، یا برعکس، آماده خواهید بود. وقتی شنل کلاه‌دار می‌پوشید، صورت و موهایتان را در برمی‌گیرد و واقعاً زیبا می‌شوید و وقتی آن را از تن خود بیرون می‌آورید، با انداختن آن روی دستتان تیپی هوشمندانه خواهید داشت.

کت و بوت: بله، از پوشیدن بوت و کت حرف می‌زنیم که بسیار کاربردی است زیرا هر وقت نیاز بود می‌توانید آن را بپوشید یا درآورید. می‌توانید یک کت سبک بخرید که نسبتاً گرم باشد و آن را به کمد پاییزه خود اضافه کنید.

بلند و کوتاه: روش دیگر برای مقابله با هوای متغیر پاییز، پوشیدن دامن یا پیراهن کوتاه با پالتوی بلند است. این‌گونه تیپی جذاب خواهید داشت و با تغییر هوا گرم یا سردتان نخواهد شد. همچنین، می‌توانید با همراه داشتن یک شال بلند، تیپ خود را برای این فصل تکمیل کنید.

کیف: مسئله اینجاست که نکات مد پاییز فقط به لباس محدود نمی‌شوند بلکه اکسسوری­‌ها را هم در برمی‌گیرند. زیرا گاهی وقتی‌که صبح از خانه خارج می‌شوید، چندین لایه لباس گرم پوشیده‌اید اما وقتی هوا گرم‌تر می‌شود می‌توانید چند تا از لایه‌ها را درآورید و در کیف خود بگذارید. به همین دلیل است که باید کیف بزرگی حمل کنید تا آنچه را نمی‌پوشید در آن قرار دهید. یا می‌توانید کتی در کیف بگذارید که وقتی‌ هوا سرد شد، از آن استفاده کنید.

دستکش و کلاه: این دو آیتم مد در پاییز، احساس شما را در این فصل تغییر خواهد داد. بهترین جنبه آن هم این است که هردوی آن‌ها می‌توانند زیبا باشند. درواقع، با انتخاب درست این اکسسوری­‌ها، می‌توانید به مد معمولاً کسل‌کننده پاییز، وقار و شیکی ببخشید.

وقتی صحبت از مد پاییزه می‌شود، تأکید بر رنگ‌های روشن و تند است، البته نه به دلیل هم‌خوانی با آب‌ و هوای فصل بلکه به دلیل مبارزه با آب‌ و هوای کسل‌کننده بیرون از خانه. شما باید افسردگی ناشی از این از آب‌ و هوا را که گاهی شکستتان می‌دهد کنار بزنید و با آماده کردن خود برای مبارزه با آن، بیشترین استفاده را از هوای پاییزی ببرید. منظور ما از آمادگی، تنها مراقبت از پوست و مو نیست بلکه نحوه لباس پوشیدن شما هم مهم است.

این مطالب را نیز بخوانید: